Sposoby na podziękowanie gościom weselnym

Słodkie lizaki, duże i kolorowe, z dołączoną etykietą spersonalizowaną to doskonały pomysł, aby podziękować gościom za przybycie na ślub i udział w weselu. Uczestnicy imprezy, obdarowani w ten sposób, poczują się wyjątkowi i wyróżnieni i przez długie lata wspominać będą z przyjemnością wesele.

Lizaki podziękowanie dla gości – dlaczego warto je wybrać?

Jeśli chodzi o podziękowania dla gości jako lizaki, dla tych którzy biorą udział w weselu i ślubie, w tej formie cieszy się obecnie ogromną popularnością. Dzieje się tak dlatego, że słodycze te są nie tylko smaczne i kolorowe, ale także estetyczne wizualnie. Każdy z nich jest przeważnie spersonalizowany, wyposażony w dwustronną etykietę, na której znajdują się imiona lub same inicjały młodej pary, data ślubu, a czasem nawet okolicznościowy wierszyk lub motyw przewodni wesela. Lizaki takie sprawią wiele przyjemności każdej obdarowanej osobie, bez względu na wiek i na płeć. Świetnie sprawdzą się także jako interesujące gadżety na pamiątkowych zdjęciach lub sesjach fotograficznych. Przyciągać będą wzrok każdego stylowym wyglądem, a przede wszystkim bogactwem barw. Dodatkową zaletą jest to, że lizaki te są niewielkich rozmiarów i łatwo zapakować je do torebki lub wsadzić do kieszeni. Każdy lizak zapakowany jest również w folię ochronną lub ozdobne pudełeczko.

Rodzaje lizaków na wesele

Lizaki ozdobne wykonane mogą być z rozmaitych materiałów. Mają także różne formy i kształty. Bardzo popularne są czerwone, w kształcie serca lub kręcone, kolorowe, na długim patyku drewnianym, z dołączoną etykietką zawierającą inicjały nowożeńców. Na współczesnych weselach często spotkać można owocowe okrągłe lizaki. Każdy z nich może mieć różne kolory, grafiki kwiatów lub owoców. Najczęściej młoda para decyduje się na lizaki w kształcie serca, ponieważ nadają romantyzmu i uroku całej imprezie.

Wybierając odpowiedni rodzaj lizaków dla gości pamięta c należy o tym,  żeby były one dobrej jakości. Nie powinny być przeterminowane lub połamane. Kolor lizaków można także dopasować do kolorystyki wesela. Wybrać można kolory, które harmonizować będą z aranżacją sali i stołów weselnych. Bardzo ważna jest także personalizacja tych słodyczy lub ich opakowań. Jest to doskonały sposób na wkomponowanie osobistego elementu do upominku dl gości.

Gdzie ustawić lizaki dla gości weselnych?

Lizaki dla gości mogą stanowić ciekawy element aranżacji stołów weselnych. Można je ustawić w szklanych wazonach lub w wysokich szklankach. Świetnie prezentują się także ułożone na nakryciu każdego gościa weselnego.

Należy pamiętać, że lizaki stanowią jedynie dodatek do upominku wręczanego gościom jako podziękowanie za udział w imprezie. Zamawiać je należy z dużym wyprzedzeniem, zwłaszcza wtedy kiedy chce się je spersonalizować. Na rynku jest wiele sklepów, które zajmują się sprzedażą tego typu akcesoriów. Warto postawić na te sprawdzone, które cieszą się pozytywna opinią w Internecie. Tylko wtedy ma się gwarancję, że nic nie zakłóci najważniejszego dnia w  życiu każdej pary.